Агросфера – новий навчальний курс для старшокласників

За сприяння Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) експерти громадської організації СвітОсвіт створили навчальний шкільний курс «Агросфера» для учнів 10-11 класів, який впроваджуватиметься для підвищення якості профільної середньої освіти. Під час вивчення курсу учні познайомляться з основами сільського господарства, його роллю в економіці країни та світу, можливостями кар’єрного зростання в аграрному секторі. Також курс спрямований на підготовку нового покоління фахівців, які будуть займатися аграрною справою у майбутньому.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Проєкту USAID.

У 2024 році компанія Kernel, партнер Проєкту USAID, фінансово підтримала впровадження курсу «Агросфера» у 16 закладах освіти трьох областей України, де присутні виробничі потужності Кернел – Кіровоградській, Хмельницькій та Черкаській.

«Кернел, як і багато підприємств, відчуває нестачу кваліфікованих робіників. За умов дефіциту кадрів в агросфері виникає потреба популяризації сільськогосподарської галузі серед молоді для створення теоретичної та практичної бази для їх професійної реалізації. Ми сподіваємося, що завдяки вивченню курсу та відвідування наших підприємств, учні шкіл звернуть увагу на перспективну сільськогосподарську сферу та зацікавляться роботою, яку ми можемо їм надати», – каже Сергій Тименко, керівник відділу навчання та розвитку персоналу Кернел.

17 вчителів вже почали вчитися за тримісячною програмою, як викладати курс «Агросфера» для учнів шкіл. Педагоги отримують інформацію про сільське господарство в Україні від розробників курсу та провідних фахівців аграрного сектору. Також ця програма допомагає освітянам розширити особистісний та професійний світогляд під час знайомства з основними напрямами сільського господарства в Україні, вдосконалити професійні компетентності, методичний інструментарій, який необхідний для ефективної роботи в умовах очного (денного) та дистанційного навчання, виробити навички координації проєктів формування аграрного досвіду та комунікації в аграрній сфері.

З початком 2024/2025 навчального року розпочнеться викладання курсу для учнів шкіл. Також вчителі отримають менторську підтримку із впровадження курсу, а Кернел допоможе організувати навчальні візити на свої потужності, щоб учні познайомилися, як працює аграрна компанія.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь