Через низький попит виробники змушені знижувати ціни на помідори

В Україні цього тижня помітно знизилася ціна на тепличні томати. За словами учасників ринку, це пов’язано з сезонним збільшенням пропозиції з місцевих теплиць, тоді як попит на цю продукцію помітно знизився.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Представники українських тепличних комбінатів також наголошували на повній відсутності попиту на свою продукцію, тоді як пропозиція томату з місцевих господарств помітно збільшилася. У умовах виробники змушені були переглянути ціни у бік зниження. Так, на сьогоднішній день основні продажі місцевого томату проводяться в межах 90-120 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Також на українському ринку були присутні й імпортні томати виробництва Туреччини. Пропозиція імпортної продукції, як і раніше, залишалася нечисленною, проте через зниження попиту продавці змушені були йти на поступки покупцям і також знижувати ціни на турецький томат. До кінця робочого тижня імпортний томат пропонувався до продажу від 75 грн/кг, що в середньому на 16% дешевше, ніж тижнем раніше.

При цьому варто відзначити, що на сьогоднішній день місцевий томат в Україні надходить у продаж все ж таки в середньому на 34% дорожче, ніж наприкінці квітня 2023 року. При цьому більшість операторів ринку схильні вважати, що знижувальний ціновий тренд у даному сегменті переважатиме на ринку та наступного тижня.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь