Компанія Väderstad посилює свою присутність з дилером «Техноторг»

ТОВ «Ведерстад» оголошує про початок співпраці з продажу модельного ряду техніки Väderstad із новим дилером  — компанією «Техноторг» .

З 1 лютого 2024 року компанія «Техноторг» призначається уповноваженим дилером для подальшого продажу сільськогосподарських машин, обладнання та запчастин торгової марки Väderstad в трьох областях України: Миколаївська, Одеська і Кіровоградська.

«ТОВ «Ведерстад» і ТОВ «Техноторг» домовились сприяти поширенню техніки та кращих практик Väderstad для того, щоб аграрії цих південних областей України отримали широкий доступ до високопродуктивних машин і швидкої поставки запасних частин», — зауважив Віталій Філатов,  генеральний директор ТОВ «Ведерстад».

Важливим елементом просування технологій Väderstad цього року стане амбітна програма демонстраційних показів техніки: сівалок точного висіву Tempo, зернових сівалок Spirit та дискових культиваторів Carrier, які будуть агрегатуватись із тракторами відомого преміального виробника NEW HOLLAND.

«Сервісні підрозділи компанії будуть підтримувати дворічний стандарт заводської гарантії нашого заводу Väderstad і вчасно поставляти запасні частини, в тому числі за вигідними сезонними знижками для клієнтів. Для цього заплановані навчання сервісних спеціалістів і менеджерів з продажу дилерської компанії», — додав Віталій Філатов.

Українські аграрії отримають додаткові переваги від співпраці, оскільки матимуть всебічну підтримку  спеціалістів ТОВ «Техноторг».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь