ПАЕК готуютєся висаджувати розсаду

В компанії ТОВ «СП «ПАЕК» завершують реалізацію проєкту будівництва тепличного комплексу на базі одного з підприємств в Вознесенському районі Миколаївської області. Наразі проходить доукомплектування кожної з 10 теплиць спринклерною системою верхнього поливу, освітленням та комплексним опаленням.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці ПАЕК.

Також в компанії затвердили остаточний план посівів розсади. Перший посів насіння на розсаду ранньої капусти стартує в третій декаді лютого.

Як зазначив Юрій Кормишкін, власник ТОВ «СП «ПАЕК», незважаючи на усі складнощі, подекуди затримки в поставках та стислих термінах, тепличний комплекс повинен відповідати усім нормам задля забезпечення якісного вирощування розсади.

«Рухаємось до фінішу. В кінці лютого перший посів розсади. Створення такої тепличної бази дозволить в повній мірі забезпечити наші підприємства власною розсадою для вирощування овочів. Адже загальна площа під овочівництво значно збільшилась. У цьому році готуємо до 2000 га землі саме під овочі», – зазначає Юрій Кормишкін.

Директор ТОВ «СП «ПАЕК» Валентин Шаповалов під час наради поставив додаткові завдання для прискорення доукомплектування теплиць та підготовки насіннєвого матеріалу, витратних матеріалів для здійснення посіву розсади ранньої капусти. За його словами, жодних збоїв не повинно бути.

«Усе йде за планом. Наші співробітники професійні та досвідчені. Впевнений, що наша компанія і цьогоріч порадує споживачів якісною овочевою продукцією», – говорить Валентин Шаповалов.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь