Заборона на імпорт українського зерна – У Мінагрополітики повідомили про домовленість з Польщею щодо пошуку спільного рішення

Україна та Польща обговорили ситуацію навколо українського зерна та домовились знайти рішення, яке враховує інтереси обох країн - Мінагрополітики

© depositphotos/MarySkovpen Польська сторона вивчить український план експорту та підготує свої пропозиції до нього.

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський у межах телефонної розмови зі своїм польським колегою Робертом Телусом обговорив питання щодо української агропродукції. Сторони домовилися знайти спільне рішення. Про це повідомляє пресслужба міністерства аграрної політики та продовольства.

“Міністри обговорили ситуацію, а також пропозицію України щодо її врегулювання, та домовились знайти рішення, яке враховує інтереси обох країн”, – йдеться у заяві.

Сторони підтвердили тісні та конструктивні відносини, які ними багаторазово демонструвались та погодили, з урахуванням цього, виробити найближчим часом варіант взаємодії з питань експорту.

“Наступні переговори відбудуться в найближчі дні, під час яких  буде обговорено підготовлені до того часу питання від обох сторін. Також польська сторона вивчить український план експорту та підготує свої пропозиції до нього”, – додали у відомстві.

Раніше міністр сільського господарства та розвитку села Словацької Республіки Йозеф Біреш під час онлайн-зустрічі з міністром аграрної політики і продовольства України Миколою Сольським заявляв, що його вважає “цілком прийнятною” систему контролю над імпортом зерна запропоновану Україною.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь