При взятті Андріївки ЗСУ застосували унікальний дрон-гучномовець для ультиматуму росіянам

При взятті Андріївки ЗСУ застосували унікальний дрон-гучномовець для ультиматуму росіянам

Фото: facebook.com/ab3.army

Українські бійці під час деокупації Андріївки використали унікальний дрон із гучномовцем для того, щоб запропонувати російським солдатам здатися. Про це повідомляє Третя окрема штурмова бригада ЗСУ в Telegram.

– Після знищення командирів 72-ї омсбр Росії залишки окупантів ще ховалися в оточеному селищі. Бійці Третьої штурмової підняли в небо БПЛА з гучномовцем, і командир 2-го штурмового бата оголосив ворогові ультиматум: полон чи смерть. Внаслідок бойової операції частина окупантів здалася, – розповіли військові.

Напередодні, 14 вересня, заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що українські військові звільнили від росіян село Андріївка Бахмутського району. Цю інформацію одразу ж спростували у Третій штурмовій бригаді. Там уточнили, що у районі населеного пункту тривають бої. Проте вже 15 вересня інформацію про звільнення Андріївки Генштаб підтвердив. ЗСУ під час операції оточили російські війська в Андріївці та відрізали їх від основних сил. Протягом двох діб РФ зазнала тяжких втрат.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь