КМДА проведе третю експертизу зруйнованого будинку на Жилянській. Жителів про неї не попереджали

1

Влада Києва проведе третю експертизу зруйнованого російським дроном будинку на Жилянській, 116А. Раніше мешканці замовляли державну експертизу, яка визнала, що будинок підлягає капітальному ремонту, але це не співпадає з висновками КМДА про те, що будинок потрібно знести.

Про це йдеться у відповіді на запит депутатки Ксенії Семенової та секретаря Київради Володимира Бондаренка. Заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп стверджує, що 21 серпня 2023 року у Департаменті будівництва та житлового забезпечення відбулася робоча зустріч за участю зацікавлених сторін. Водночас жителі будинку стверджують, що вони не були запрошені на зустріч та не знають, хто ці «зацікавлені сторони».

Непоп заявляє, що технічне обстеження будинку за замовленням держпідприємства «Проектний інститут “Київський промбудпроект”» не відповідає діючим нормативно-правовим документам. Тому КП Київекспертиза проведе ще одне обстеження.

Нагадаємо, мешканці історичного будинку на вулиці Жилянській 116а, зруйнованого російським дроном у жовтні минулого року, замовили експертизу технічного стану будівлі. Її висновки – діаметрально протилежні експертизі, яку зробила КМДА. Після того, як мешканці замовили державну експертизу та оприлюднили результати, місцева влада продовжила їх ігнорувати: з мешканцями будинку так і ніхто не вийшов на зв’язок.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь