США запровадили санкції проти чотирьох російських агентів ФСБ

російських агентів ФСБ” />

КИЇВ. 17 серпня. УНН. Міністерство фінансів США запровадило санкції проти чотирьох російських агентів, які причетні до отруєння російського опозиційного політика Олексія Навального у серпні 2020 року. Про це заявив заступник міністра фінансів США з питань тероризму та фінансової розвідки. Заяву Браяна Нельсона цитує УНН.

Цитата

“Замах на Олексія Навального у 2020 році свідчить про зневагу Кремля до прав людини, і ми продовжуватимемо використовувати засоби, які є в нашому розпорядженні, аби притягнути до відповідальності причетних до цього у Кремлі”, —зазначив Нельсон.

Деталі

Зокрема, під нові санкції США потрапили оперативники з ФСБ росії: Олексій Александров, Костянтин Кудрявцев, Іван Осипов та Володимир Паняєв, які за даними слідства, причетні до отруєння Навального.

Державний департамент США також оголосив про відповідні візові обмеження для цих росіян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Оскар-2023”: лауреатом премії стала стрічка про Навального

Додатково

Александров — співробітник ФСБ, якого вважають одним із головних виконавців отруєння Навального. Відомо також, що Александров стежив за російським антикорупційним активістом Микитою Ісаєвим.

Осипов — співробітник ФСБ, якого вважають одним із головних виконавців отруєння Навального.

Паняєв теж є співробітником ФСБ. Він кілька разів стежив за Навальним до нападу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сидіти довічно: проти Навального порушили нову справу “за тероризм”

Кудрявцев — ще один оперативник ФСБ, який входив до групи, причетної до отруєння Навального. Кудрявцев зізнався у своїй участі в отруєнні опозиційного політика.

Раніше Кудрявцев також стежив за російським опозиційним політиком і критиком путіна — Володимиром Кара-Мурзою.

Нагадаємо

Навального намагались отруїти у 2020 році хімічною нервово-паралітичною речовиною групи “Новачок”. Він ледь вижив та добровільно повернувся до росії після лікування у берлінській лікарні.

Нині 47-річний опозиційний російський політик відбуває дев’ятирічний термін позбавлення волі в колонії суворого режиму за звинуваченням у шахрайстві. Його майже безперервно тримають у камері розміром 2 на 3 метри.

Навального визнали політичним в’язнем режиму путіна, а його тюремний строк критикують як відплату за безперервну критику російської влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У багатьох країнах проходять демонстрації на честь дня народження Навального

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь