Серед порушників виявили трьох водіїв, які здійснювали міжнародні рейси
На Київщині посилили контроль за дотриманням габаритно-вагових показників для вантажних автомобілів. Лише в період з 16 по 21 червня інспектори перевірили 375 транспортних одиниць та наклали штрафи на суму, що перевищує 1,7 млн грн. Про це інформує «Главком», посилаючись на Київську обласну військову адміністрацію.
Загалом за результатами заходів було оформлено 93 протоколи про порушення норм чинного законодавства. Чверть із них стосувалася саме пошкодження дорожнього покриття через надмірну вагу: зафіксовано 25 випадків перевищення допустимих габаритно-вагових параметрів. За це перевізникам було нараховано 552,5 тис. грн штрафів.
Проте найпоширенішим порушенням серед водіїв виявилася елементарна відсутність необхідних документів на вантаж. Інспектори задокументували 63 такі випадки, а сума призначених штрафів склала 1 млн 122 тис. грн. Серед цих водіїв, які порушили правила, виявили й трьох водіїв, котрі виконували міжнародні транспортні перевезення.
Нагадаємо, у Києві, у зв’язку з підвищенням температури повітря до позначки вище +28 °C, діють тимчасові обмеження на пересування вантажного транспорту. Згідно з рішенням «Київавтодору», заборона на в’їзд та рух містом поширюється на великогабаритний транспорт із фактичною масою понад 24 тонни або з навантаженням на вісь, що перевищує 7 тонн. На автомагістралях столиці встановлені відповідні дорожні знаки та інформаційні табло.
