Збройні сили України уразили нафтобазу, три мости та радіолокаційну станцію на тимчасово окупованих територіях.

  • Ольга Покотило

Збройні сили України уразили нафтобазу, три мости та радіолокаційну станцію на тимчасово окупованих територіях. 2

Read in English Поширити

Генштаб ЗСУ повідомив про нові ураження на тимчасово окупованих територіях та в РФ. Зокрема, було завдано ударів по нафтобазі в Краснодарському краї, мостах та радіолокаційному комплексу “Скала-М”.

Ключові моменти:

  • Сили оборони України завдали ударів по нафтобазі та трьох мостах, які ворог використовує для доставки боєприпасів.
  • Зафіксовано нові ураження на території РФ, серед яких радіолокаційний комплекс та нафтобаза у Краснодарському краї.

Нові удари ЗСУ по військових об’єктах РФ

У ніч на 25 червня, з метою послаблення військово-економічного потенціалу російських агресорів, підрозділи Сил оборони України успішно уразили нафтобазу “Полтавська” у Краснодарському краї Російської Федерації.

На території об’єкта зафіксовано займання. Цей об’єкт задіяний у забезпеченні російських військ на окупованих українських територіях.

Крім того, було вражено три мости, які противник використовує для перекидання сил та постачання боєприпасів. Йдеться про автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости – через річки Айдар та Луганчик на Луганщині. Обсяги завданих пошкоджень наразі встановлюються.

Протягом минулої доби наші захисники також результативно вразили склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині, командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного на Донеччині, а також радіолокаційну станцію “Небо” та радіолокаційний комплекс “Скала-М” в районі Керчі на тимчасово окупованій території Криму.

Сили оборони України продовжуватимуть системно вживати заходів, спрямованих на припинення збройної агресії Російської Федерації проти України.

Поширити

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *