Ніхто не постраждав внаслідок аварії
У Святошинському районі Києва нетверезий водій, керуючи автомобілем Audi, спричинив ДТП, зіткнувшись з іншою автівкою та деревом. З’ясувалося, що порушник втретє за поточний рік був виявлений за кермом у стані сп’яніння. Про це інформує патрульна поліція Києва, передає «Главком».
Інцидент стався нещодавно у Святошинському районі. Водій Audi не впорався з управлінням, скоїв наїзд на автомобіль Ford, після чого його транспортний засіб відкинуло на дерево. На щастя, внаслідок пригоди ніхто не зазнав травм.
Ford, пошкоджений нетверезим водієм фото: патрульна поліція Києва
Чоловік, який здійснив аварію, вже притягався до відповідальності за нетверезу їзду та позбавлений судом права керування фото: патрульна поліція Києва
Під час взаємодії з водієм, який спричинив аварію, інспектори зафіксували явні ознаки алкогольного сп’яніння. Пристрій «Драгер» зафіксував показник 1,79 проміле, що майже у дев’ять разів перевищує дозволену норму. Також патрульні встановили, що чоловік вже був позбавлений судом права керування за подібні правопорушення.
Прилад Драгер зафіксував 1,79 проміле алкоголю в крові водія фото: патрульна поліція Києва
Стосовно водія було складено низку адміністративних протоколів: за порушення правил дорожнього руху, що призвело до ДТП, за керування особою, яка позбавлена такого права, та за повторне (втретє за рік) керування у стані сп’яніння.
На місце пригоди інспектори викликали слідчих, які розпочали кримінальне провадження щодо дій водія згідно зі статтею 382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України.
Нагадуємо, на Обухівщині сталося смертельне дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок зіткнення легковика з вантажівкою загинув 57-річний чоловік. Аварія трапилася днями на трасі Київ-Знамʼянка, поблизу міста Кагарлик. За попередніми даними правоохоронців, 57-річний керманич автомобіля Citroen C-Elysee під час руху виїхав на зустрічну смугу, де сталося лобове зіткнення з вантажівкою DAF.
