
США відновили санкції проти «Роснефти» та «Лукойлу» – Власюк 26.06.2026 18:28 Укрінформ Сполучені Штати, подолавши кілька відтермінувань, відновили дію обмежувальних заходів проти російських енергетичних велетнів «Роснефть» та «Лукойл», оскільки останнє послаблення санкційного режиму припинило свою дію 16 червня.
Цю інформацію надав уповноважений Президента з питань санкційної політики Владислав Власюк, спілкуючись з кореспондентом Укрінформу.
«Обмеження, запроваджені Сполученими Штатами проти «Роснефти» та «Лукойлу» в жовтні, після кількох тимчасових відстрочок знову вступили в повну силу. Останній дозвіл (waiver) сплив 16 червня і не був наданий на подальший період», – повідомив він.
Як раніше інформувалося, у березні Сполучені Штати тимчасово пом’якшили обмеження щодо російської нафти, враховуючи ризики для глобального енергетичного ринку, спричинені конфліктом з Іраном та блокадою Ормузької протоки.
Фото: СЗР України
Нафта Санкції США Росія Роснефть Лукойл
Джерело: www.ukrinform.ua
