
Об’єкти Нафтогазу на Полтавщині та Харківщині зазнали ворожих атак, зафіксовано руйнування 27.06.2026 10:48 Укрінформ російські окупанти вдарили ракетами та безпілотниками по активах Групи Нафтогаз у Полтавській і Харківській областях, є завдані збитки.
Як повідомляє Укрінформ, про це голова правління НАК “Нафтогаз України” Сергій Корецький поінформував у Фейсбуці.
“Ворог здійснив потужні атаки на виробничі потужності Групи Нафтогаз на Полтавщині та Харківщині”, – зазначив Корецький.
За його словами, за останні два дні росіяни використали щонайменше чотири балістичні ракети, включно з тими, що мали касетні боєприпаси, а також дрони.
Під час транспортування персоналу одного з виробничих об’єктів було пошкоджено вахтовий автобус. Ніхто з людей не постраждав.
Згідно з інформацією Корецького, спостерігаються руйнування, триває визначення масштабів наслідків атаки. Серед персоналу немає потерпілих.
Як інформував Укрінформ, 24 червня росіяни атакували низку об’єктів Нафтогазу: під прицілом опинилися автозаправні станції у Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях, а також об’єкти газовидобутку в Полтавській області.
Ілюстративне фото: Дніпропетровська ОВА
Нафтогаз Полтавщина Харківщина Війна з Росією Руйнування
Джерело: www.ukrinform.ua
