У столичному парку затримано чоловіка, який погрожував битою перехожим
Працівники Муніципальної охорони затримали у київському парку громадянина, озброєного металевою битою. Він виявляв агресію та чіплявся до відвідувачів парку. Цю інформацію оприлюднила Муніципальна охорона, про що повідомляє «Главком»
Під час перебування у парку, чоловік, демонструючи агресивну поведінку, розмахував битою, провокуючи сутички з іншими громадянами, тим самим створюючи для них загрозу. На місце події оперативно прибув наряд охорони. Після зауваження з боку охорони, чоловік частково вгамувався, проте відмовився залишати територію парку.
«Прогулянка» агресивного чоловіка завершилася у відділку фото: Національна поліція України
Муніципальна охорона викликала співробітників Національної поліції. Згодом, порушника було передано правоохоронцям, і його «прогулянка» закінчилася у відділку поліції. Йому може бути інкриміновано кримінальну відповідальність за хуліганство.
Нагадаємо, у Києві було затримано п’ятьох осіб, які через словесний конфлікт жорстоко побили до смерті 58-річного перехожого. Щоб приховати сліди свого злочину, нападники намагалися знищити носії інформації з камер відеоспостереження. Тіло чоловіка, який мав численні травми голови та грудної клітки, було виявлено на березі річки по вулиці 6-та Лінія Садова в Оболонському районі.
Як встановили правоохоронці, напередодні група молодиків проводила час біля закладу харчування, що належить одному з них. Між одним із учасників компанії та випадковим перехожим виникла сварка. У відповідь п’ятеро чоловіків почали завдавати потерпілому ударів руками, ногами та дерев’яною палицею. Пізніше вони силоміць відтягнули його за будівлю закладу, прив’язали мотузкою до дерева та продовжили жорстоке поводження, не зважаючи на його благання про припинення.
