В Польщі пропонують ввести ПДВ на українську олію

Заступник міністра сільського господарства Міхал Колодзейчак вважає, що українську олію, яка надходить у Польщу, потрібно оподатковувати на додану вартість щонайменше 8%.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на gordonua.

За його словами, 9 лютого він має намір приєднатися до польських фермерів, які планують розпочати акцію протесту з вимогою підтримки сільського господарства в умовах безмитного експорту з України. Крім того, він має намір ініціювати запровадження місцевих податків на українські продукти.

«Я запропоную, якщо це вдасться зробити швидко, ввести ПДВ не менше ніж 8% на олію, яка може надходити з України до Польщі. Чому вона має надходити за ставкою 0%, призначеною для польських виробників, польських споживачів, щоб було вигідно виробляти в нашій країні?», – заявив Колодзейчак.

4 лютого міністр сільського господарства Польщі Чеслав Сєкерський заявив, що перевірка на кордоні нібито виявила надмірний імпорт агропродукції з України. Він анонсував посилення контролю й перевірок українських перевізників.

«Надмірний імпорт сільськогосподарської продукції з України, яка не відповідає вимогам ЄС до виробництва, загрожує конкурентоспроможності польського сільського господарства», – сказав він, додавши, що польська сторона посилить ветеринарну інспекцію на українському кордоні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь