Роми відновили пошкоджені під час конфлікту у Закарпатському ТЦК паркан і ворота

Роми відновили пошкоджені під час конфлікту у Закарпатському ТЦК паркан і ворота

Фото: facebook.com/zkotck

Після конфлікту між ромами та працівниками ТЦК на території Виноградівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Закарпатській області винуватці власним коштом відновили пошкоджений паркан і ворота. Як повідомляється на Facebook-сторінку Закарпатського обласного ТЦК та СП, “час відповідати за свої вчинки”.

– Медіапростором України розлетілась інформація про неприпустимі дії представників ромської національності біля одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Закарпаття, що відбулися третього травня, – наголосили в відомстві.

Вони додали, що учасники «хуліганських подій визнали свою провину і власним коштом та силами відновили пошкоджений паркан та ворота 1-го відділу Берегівського РТЦК та СП (м.Виноградів)». А також «визнали, що діяли занадто емоційно, бездумно, агресивно та антидержавницькі».  

Поліція Закарпатської області раніше повідомляла, що проводить розслідування за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство) через конфлікт за участю працівників ТЦК та СП на Закарпатті.

Учасники конфлікту відновили паркан. Фото: facebook.com/zkotck

  • 4 травня біля входу на територію Виноградівського ТЦК та СП зібралася група людей, орієнтовно 10 осіб, які порушували публічний порядок та вчиняли хуліганські дії. З’ясувалося, що у такий спосіб представники поселення з села Онок висловлювали невдоволення через мобілізацію двох їхніх товаришів. Під час конфлікту пролунали постріли. 
  • 30 квітня у Львові працівники територіального центру комплектування затримали медичних фізиків Першого медоб’єднання Львова. У ТЦК, однак, запевняють, що це було в рамках закону і чоловіків швидко відпустили. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь