У Києві відбувся допремʼєрний показ фільму «Уроки толерантності»

У Києві відбувся допремʼєрний показ фільму «Уроки толерантності» Фото 14.02.2024 18:05 Укрінформ У Києві пройшов допремʼєрний показ фільму «Уроки толерантності» режисера Аркадія Непиталюка.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Держкіно.

"У Києві пройшов допремʼєрний показ фільму "Уроки толерантності" режисера Аркадія Непиталюка, який руйнує стереотипи про ЛГБТ-спільноту. Показ відбувся за участі творчої групи: режисера Аркадія Непиталюка, продюсера Сергія Лавренюка, креативного продюсера Олексія Гладушевського, сценариста Людмили Тимошенко. А також були присутні актори стрічки: Олена Узлюк, Олександр Піскунов та Олександр Ярема", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після перегляду фільму глядачі мали змогу поспілкуватися з творцями, взяти інтерв’ю та зробити фото на памʼять.

За сюжетом "провінційна вчителька, її безробітний чоловік та діти, які роками жили зі стереотипними уявленнями про ЛГБТ, долучаються до державної програми з євроінтеграції “Уроки толерантності”. Щоб упоратися з фінансовими труднощами, їм необхідно прийняти до свого дому небажаного гостя".

Стрічку створено за підтримки Держкіно та SOLAR MEDIA Entertainment.

Кінотеатральну дистрибуцію стрічки здійснюватимуть FILM.UA Distribution та Kinomania Film Distribution.

Вже з 14 лютого стрічку можна переглянути в кінотеатрах.

Як повідомляв Укрінформ, світова премʼєра фільму "Уроки толерантності" відбулася 9 листопада на Талліннському кінофестивалі "Темні ночі" – Tallinn Black Nights Film Festival (PÖFF) у секції "Вибір критиків".

Кіно ЛГБТ Держкіно

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь