У Вінниці проходить «Пироговський пікнік», присвячений темі реабілітації та відновлення

У Вінниці проходить «Пироговський пікнік», присвячений темі реабілітації та відновлення Фото 11.05.2024 14:37 Укрінформ У Вінниці сьогодні проходить традиційний «Пироговський пікнік», головною темою якого є реабілітація і відновлення через різні форми і практики.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили в оргкомітеті пікніка.

«Цьогоріч лейтмотивом «Пироговського пікніка є реабілітація військових у найрізноманітніших аспектах. Долучатися до підтримки ветеранів і тих, хто відновлюється після травм, – це обов’язок усього суспільства. Тим більше, що Вінниця – це один з найбільших осередків діяльності різних центрів реабілітації,. Нашим завданням є показати, яку допомогу може надати медицина та культура під час війни або після нещасних випадків», – повідомили в оргкомітеті.

«Пироговський пікнік» проходить на території Національного музею-садиби Миколи Пирогова. Потрапити туди сьогодні можна безкоштовно.

Відвідувачі мають можливість поспілкуватися з фахівцями різних закладів та організацій в галузях фізіотерапії та протезування, познайомитися з новітніми методами психологічної та фізичної реабілітації.

Зокрема, на пікніку презентують проєкт «Незламні і нескорені» від КП «Офіс туризму Вінниці» та інших туристичних практик реабілітації військових.

Упродовж дня на «Пироговському пікніку» триватимуть благодійні активності, майстер-класи з домедичної допомоги, діятиме фудкорт, виставка про військово-польову хірургію, ігрова зона та інсталокація в яблуневому саду.

Крім цього, протягом всього дня працюватиме благодійна фотозона «Чаювання з Пироговим», відбудеться представлення торта «Вінниця», бібліопікнік від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи, майстер-клас з домедичної допомоги від Товариства Червоного Хреста України, зона для пікніків і відпочинку, фудкорт, виставка про роль військово-польової хірургії, виставка артпростору «Етно Чари», ігрова зона, інстазона в яблуневому саду.

У Вінниці вже стартував “Пироговський пікнік” / Фото: Visit Vinnytsia

Також у програмі заходів – кулінарні майстер-класи про відновлюючу їжу, де можна навчитися готувати «дикий» борщ, творчі майстерні, арттерапія через абстрактний живопис та ще кілька ексклюзивних подій, детальніше про які організатори повідомлять уже на початку травня на своїх сторінках.

Усі заходи доступні для людей на кріслах колісних, з протезованими кінцівками та порушеннями зору.

Як повідомлялося, минулого року «Пироговський пікнік» вперше відбувся в умовах воєнного часу, змістивши акценти на питання військової медицини.

Уперше ж «Пироговський пікнік» відбувся 2021 року у форматі ретро-пікніка другої половини ХІХ ст. у поєднанні з тематичними майстер-класами та презентацією книги «За рецептами Миколи Пирогова».

Музей Реабілітація Вінниця

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь