
Укренерго не передбачає відключень у понеділок 21.06.2026 18:25 Укрінформ Не передбачається обмежень споживання електроенергії в Україні у понеділок, 22 червня.
Про це "Укренерго" інформувало на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.
Енергетична компанія закликає відтермінувати використання потужних електричних приладів на період з 10:00 до 16:00.
Як раніше повідомляв Укрінформ, центральні райони Одеси були позбавлені електроенергії внаслідок аварійної ситуації на теплоелектроцентралі.
Фотоматеріали Укрінформу доступні для придбання тут
Укренерго Відключення світла Електропостачання
Джерело: www.ukrinform.ua
