Укрэнерго не передбачає знеструмлень у понеділок

Укрэнерго не передбачає знеструмлень у понеділок 2

Укренерго не передбачає відключень у понеділок 21.06.2026 18:25 Укрінформ Не передбачається обмежень споживання електроенергії в Україні у понеділок, 22 червня.

Про це "Укренерго" інформувало на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

Енергетична компанія закликає відтермінувати використання потужних електричних приладів на період з 10:00 до 16:00.

Як раніше повідомляв Укрінформ, центральні райони Одеси були позбавлені електроенергії внаслідок аварійної ситуації на теплоелектроцентралі.

Фотоматеріали Укрінформу доступні для придбання тут

Укренерго Відключення світла Електропостачання

Джерело: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *