ЄС розробляє тарифи на російську та білоруську агропродукцію

Лідери Європейського союзу доручили виконавчим органам ЄС розробити пропозиції щодо додаткових тарифів для російської та білоруської сільськогосподарської продукції.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на interfax.

Відповідне доручення Раді ЄС і Європейській комісії прописано у висновках, схвалених у п’ятницю в Брюсселі за результатами дводенного засідання Європейської ради.

У висновках констатується, що «конкурентоспроможний і стійкий сільськогосподарський сектор є ключовим стратегічним інтересом Союзу».

«Фермери потребують стабільної та передбачуваної структури, зокрема для вирішення екологічних і кліматичних проблем. Згідно зі своїми попередніми висновками, Європейська Рада закликає до якнайшвидшого ухвалення поправок до регламенту Спільної аграрної політики (САП) і заохочує Раду та Комісію продовжити роботу, особливо щодо… запровадження додаткових тарифів на певний імпорт до Європейського Союзу російської та білоруської сільськогосподарської продукції, з огляду на вплив на Єдиний ринок та гарантування того, що транзит таких товарів до країн, що розвиваються, залишиться неушкодженим», – сказано в документі.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь