162 тисяч пакунків насіння для родин: стартувала щорічна благодійна акція «Посій насіння»

Стартувала щорічна благодійна акція «Посій насіння», в межах якої 162 тисячі родин отримають набори з якісним насінням. Акцію вже четвертий рік поспіль проводить Благодійний фонд «МХП – Громаді». У цьогорічні набори входять морква, петрушка, буряк, кабачки, огірки, редис та чорнобривці. Загальна вага посадкового матеріалу 3,3 тонни. Це – на 143 кг більше ніж 2023 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз МХП.

«Повномасштабна війна триває і ця акція скерована на підтримку продовольчої безпеки України. Ми забезпечуємо людей в регіонах якісним посадковим матеріалом основних овочевих культур і як наслідок – хорошим урожаєм. Даємо людям можливість бути незалежними й зекономити сімейний бюджет, вирощуючи основні продукти з борщового набору. Приміром, торік насінням, яке наш Фонд роздав у межах ініціативи, було засіяно понад 310 га від Волинської до Дніпропетровської областей. З цієї площі вдалося зібрати більше як 11 тонн врожаю», – розповідає Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП – Громаді».

З кожним роком зростає як кількість наборів з насінням, так і географія покриття ініціативи. Цьогоріч пакунків отримає на 6990 домогосподарств більше ніж торік – 162 тис. родин. Насіння отримають у таких 13 областях: Вінницька, Хмельницька, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Волинська, Сумська, Київська, Черкаська, Дніпропетровська, Житомирська, Чернігівська, Полтавська.

Торік у межах підтримки проєкту й поширення знань серед українців про вирощування овочів на присадибних ділянках Благодійний фонд «МХП – Громаді» випустив онлайн-серіал з порадами «Лайфхаки з грядки». Ведуча проєкту, авторка блогу про сад, город та квіти, Юлія Спасібова, ділилася своїм багаторічним досвідом, як з невеликої упаковки насіння зібрати максимальний урожай. Команда проєкту рекомендує онлайн-серіал «Лайфхаки з грядки» до перегляду й 2024-го. Адже запит українців як на подібний контент, так і на вирощування власноруч овочів лише зростає.

«Посій насіння з МХП» – щорічна благодійна акція Благодійного фонду «МХП – Громаді», яка направлена на підтримку продовольчої безпеки України. В межах акції Фонд щорічно роздає тисячі пакунків насіння городніх культур місцевим мешканцям у громадах, щоб допомогти їм підготуватися до посівної кампанії навесні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь