Агроекспорт автомобільним транспортом відновлюється

Станом на 5 лютого експорт агропродукції автомобільним транспортом у лютому склав 77 тисяч тонн, порівняно з 8 тисячами тонн у січні та 63 тис. тонн у грудні за аналогічний період. Відновлення пропускної здатності більшості прикордонних переходів сприяло збільшенню темпів експорту у лютому.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.

За період з 1 по 5 лютого середньодобова норма пропуску експортних вантажів автотранспортом через всі прикордонні переходи склала 15 400 тонн на добу, порівняно з 1500 тоннами у січні та 12 630 тоннами у грудні. Значна частка експортних відвантажень припала на кордон з Польщею, де показник середньодобового експорту автотранспортом зріс до 5752 тонн вантажу на добу.

Темпи відвантажень в напрямку морських портів сповільнюються через зниження цін на агропродукцію. Автоперевізники змушені знижувати вартість перевезення для підтримки економіки та темпів продажу фермерами.

Агроекспорт залізничним транспортом через західні кордони України тримається на рівні минулого тижня. Ставки фрахту по Європі поступово знижуються на період березень-червень. Зниження цін реалізації на основних ринках збуту центральної та південної Європи змушує перевізників переглядати ставки в напрямку зменшення.

Ставки фрахту залізничного перевезення по Україні також продовжили незначне зниження в порівнянні з минулим тижнем.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь