BEDNAR у центрі уваги на конференції RE:FARM: технології та інновації для українського аграрія

BEDNAR, чеський виробник сільгосп техніки, разом з офіційними дилерами «In Force Group» та «Компанія ЛАН» прийняв участь у найбільшій конференції RE:FARM для аграрних фахівців. Захід об’єднав понад 1000 агрономів, інженерів, директорів з виробництва та експертів агрокомпаній для обміну лайфхаками вирощування культур, новими технологіями та секретами управління виробництвом.

RE:FARM: більше ніж просто конференція:

REFARM визначається як найбільша конференція для аграріїв, де експерти з різних галузей обмінюються досвідом та інноваційними підходами до ведення сільськогосподарського бізнесу. Захід поринув відвідувачів в світ ефективного виробництва, технологій, точного землеробства та бізнесу, вибираючи теми, які найбільше цікавлять українського аграрія. Учасники конференції мали можливість обрати серед чотирьох сцен, де одночасно виступали експерти в різних галузях.

BEDNAR на RE:FARM: рішення для ефективного господарювання

BEDNAR виступив в ролі одного з ключових учасників конференції, демонструючи передові технології та інноваційні рішення для сучасного агровиробництва. Наша команда дилерів презентувала рішення для основного та міжрядного обробітку ґрунту, а саме глибокорозпушувач TERRALAND TN та міжрядний культиватор ROW-MASTER RN6400.

Глибокорозпушувач TERRALAND виконує якісне глибоке рихлення та розпушування ґрунту. Ми рекомендуємо нашим аграріям застосовувати одночасне з рихленням внесення добрив в профіль ґрунту. Це, по-перше, дозволяє економити на меншій кількості внесення добрив, а також підвищує ефективність дії добрив. На даному заході ми також представили міжрядний культиватор шириною 6,4м. Даний агрегат призначений для руйнування грунтової кірки, аерації ґрунту, знищення бур’янів в міжрядді таких культур, як цукровий буряк, кукурудза, соняшника та інші просапні культури. ROW-MASTER оснащений системою автоматичного ведення по рядкам та нічним освітленням, що дозволяє аграрію працювати більш продуктивно та ефективно. Робота виконується якісно без підрізання культури на швидкості до 15 км/год та, за необхідності, цілодобово. Загалом застосування міжрядного обробітку дає змогу нашим клієнтам адаптувати технологію таким чином, щоби отримати відчутну економію застосування гербіцидів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь