Будівництво олієпроводу з України до Гданська досі не ухвалено

У Польщі поки не ухвалили рішення щодо можливого будівництва трубопроводу для транспортування харчової олії з Ягодина Волинської області України до порту Гданська, повідомили в міністерстві сільського господарства і розвитку села.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на передає Укрінформ.

«Сумніви юридичного та технічного характеру, а також обставини навколо потоку інших агропродовольчих товарів з України призвели до того, що рішення щодо подальшої роботи над проєктом поки не ухвалене», – йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначили, що у 2023 році польська та українська сторони залишалися в робочому контакті у зв’язку з обговоренням детальних юридичних питань та технічних можливостей будівництва трубопроводу для транспортування рослинної олії з України. Однак у світлі того, що «такого типу інвестиція в Польщі, а, швидше за все, і у світі ніколи не реалізовувалася, є багато питань як з польського, так і з українського боку».

Меморандум про можливе будівництво олієпроводу довжиною 600 км, що має з’єднати Ягодин у Волинській області та Гданськ, був підписаний у 2022 році під час Економічного форуму у польському Карпачі міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольський і його тогочасним колегою Генриком Ковальчиком.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь