Ціни на агропродукцію переважно знижуються

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 12-18 лютого.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня ціни на зернові по Україні були волатильними, що на кінець періоду завершилося здебільшого зниженням. Ринок олійних хоч і перебуває у високих діапазонах, проте також знаходиться під тиском зростання обсягів пропозиції виробників та великих запасів сировини на заводах.

«Внутрішній ринок віддзеркалює тренд світового ринку, а також експортний напрямок, де імпортери знижують свої цінові пропозиції у зв’язку із конкуренцією в Чорноморському регіоні. Підтримку цінам на олійному комплексі надає попит окремих переробників, яким необхідно поповнювати свої запаси сировини для коротко- та середньострокової роботи», – зазначають аналітики УУБ.

На світовому ринку минулого тижня ф’ючерси на пшеницю в США значно впали, а на кукурудзу досягли трирічного мінімуму. Ф’ючерси на соєві боби демонстрували коливання, які зрештою опустили ціни до нових мінімумів після прогнозної конференції USDA.

«Зараз трейдери зосереджуються на розмірі врожаю в Південній Америці та прибутковості майбутнього врожаю в США, що вплине на масштаб посіву. З нетерпінням очікують встановлення цін на страхування врожаю в найближчій перспективі та майбутні звіти щодо запасів і прогнозів посівів у березні», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь