Цінові індикативи зернових та олійних за 4-10 вересня

В AgroMarketUUB від Української універсальної біржі оновлено інформацію про ринкові тренди за 4-10 вересня.
Протягом минулого тижня на внутрішньому ринку кукурудзи ціни знаходилися у вузькому діапазоні та здебільшого відображали незначне послаблення. На продовольчу пшеницю прослідковувалося незначне укріплення, що зумовлено низькою пропозицією пшениці із необхідним вмістом білка.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

«Фуражна пшениця відображала протилежний тренд продовольчій, оскільки через дощову погоду зерна із низькою якістю стало більше. За тижневим прогнозом діапазон цін на внутрішньому ринку зернових на олійних знаходитиметься на попередньому рівні з незначним послабленням», – зазначають аналітики УУБ. 

Цінові індикативи трейдерів станом на 10 вересня у порівнянні з кінцем минулого тижня:

  • кукурудза – 5 251,47 грн/т (-0,30%);
  • пшениця 2 клас – 5 860,19 грн/т (+0,72%);
  • пшениця 3 клас – 5 373,84 грн/т (+0,15%);
  • пшениця фуражна – 4 353,62 грн/т (-4,94%);
  • соя – 13 695,31 грн/т (-8,49%).

Минулого тижня на світовому ринку зернових та олійних культур торги закрилися практично без змін, а трейдери чекали звіту WADSE. Публікація даних щодо прибутковості у звіті USDA цього тижня стане основним фактором, що визначить ціни в короткостроковій перспективі.

«Грудневі ціни на кукурудзу CBOT протягом тижня знаходилися переважно в діапазоні минулого тижня. Проте несприятливі погодні умови цього тижня, особливо сильна спека, можуть прискорити дозрівання врожаю, здійснюючи короткостроковий ціновий тиск. Упродовж минулих семи днів світові ціни на пшеницю практично не змінилися. Історично вартість пшениці досягає мінімуму в період із серпня по вересень, тому поточні прогнози передбачають збереження цієї тенденції. За минулий тиждень ф’ючерси на соєві боби закрилися практично без змін, ринок обережно діяв напередодні звіту Міністерства сільського господарства США. Різноманітні характери опадів разом із прогнозом посухи цього тижня, ймовірно, спричинять зростання цін на ринку. Однак типові сезонні тенденції можуть знижувати тиск на вартість сої після усунення невизначеності показників врожайності», – додають аналітики.

Щоб ознайомитися з ціновими індикативами та оглядом ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarketUUB – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь