Цибуля у сховищах псується: фермери змушені знижувати ціни

Українські фермери на поточному тижні почали розпродавати цибулю зі сховищ, внаслідок чого ціна на цю продукцію вперше з початку поточного року почала знижуватися. В результаті, вже сьогодні ріпчаста цибуля надходить у продаж по 8-14 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж тижнем раніше.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Якщо тижнем раніше багато фермерів ще утримувалися від реалізації ріпчастої цибулі, сподіваючись на підвищення відпускних цін, то вже поточного тижня господарства вирішили почати продаж наявних запасів. Приступити до активної реалізації цибулі виробники змушені через поступове зниження якості цієї продукції. Українські фермери та оптові компанії останніми днями постійно повідомляють про те, що цибуля в сховищах швидко псується, і продавати таку продукцію з кожним днем стає все важче.

Зазначимо, що в ситуації, що склалася, власники якісної цибулі ухвалили рішення і зовсім відмовитися від продажів і заявили про свій намір відновити реалізацію не раніше середини березня поточного року.

Варто зазначити, що в аналогічний період минулого року ріпчаста цибуля в Україні надходила в продаж у середньому в 3,6 рази дорожче, ніж сьогодні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь