Corteva Agriscience представляє новий інсекто-фунгіцидний препарат Тібарі™ для обробки насіння сої

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience представляє українським виробникам сої новий інсекто-фунгіцидний препарат Тібарі™ для обробки насіння, створений на основі трьох діючих речовин – флудіоксанілу, дифеноконазолу та імідаклоприду, що забезпечує швидку дію проти комплексу хвороб ґрунтового та насіннєвого походження у тому числі проти фузаріозу, пліснявіння насіння, аскохітозу. Також препарат забезпечує пролонгований контроль дротяників, попелиць, всіх видів мух,  цикадок, підгризаючих совок та інших шкідників сходів. Це перша пропозиція Corteva Agriscience для обробки насіння сої в широкому переліку сучасних засобів захисту рослин, які компанія пропонує фермерам.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Перевагою Тібарі™ є сприяння швидкому та рівномірному проростанню насіння навіть за пізніх строків висіву та допомога у розвитку кореневої системи, що дає рослинам змогу поглинати більше поживних речовин та вологи. Він добре сумісний в бакових сумішах з інокулянтами для сої, а його високотехнологічна формуляція забезпечує однорідне нанесення та високу якість утримання препарату на всій поверхні насінини. В Україні продукт наявний у продажу в сезоні 2024 у представників з продажу засобів захисту рослин Corteva та рекомендований для обробки в першу чергу насіння сої, але також зареєстрований для обробки насіння зернових колосових культур.

«Обробка насіння комплексним препаратом від хвороб та шкідників дозволяє фермерам ефективно захистити свої посіви в найкритичніший момент розвитку культури – під час сходження та формування, коли ураження хворобою може призвести до повної загибелі посівів. Жоден з фермерів не може передбачити погодні умови навесні – несподівані та різкі зміни температури, рівню опадів та інших погодних умов становлять значну загрозу для продуктивності сільськогосподарських культур і загальної якості врожаю. Саме тому Corteva має наміри пропонувати більше нових рішень з обробки насіння, які допоможуть сільгоспвиробникам оптимізувати технології вирощування, збільшити виробництво продукції та загалом сприятимуть збереженню продовольчої безпеки в країні та світі», – переконаний Степан Деркач, спеціаліст з технологій обробки насіння Corteva Agriscience в Україні.

Регулярно оновлюючи портфель засобів захисту рослин, компанія прагне забезпечити виробників доступом до новітніх та передових продуктів задля підвищення продуктивності агровиробництва в Україні з дотриманням найвищих світових стандартів, що було вказано в спільній декларації, укладеній з Міністерством аграрної політики та продовольства 19 жовтня 2022 року. З початку повномасштабної війни Corteva залишила ринки росії та білорусі та залишається тільки з Україною, активно підтримуючи українських фермерів заради збереження продовольчої безпеки в країні та світі.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь