Corteva Agriscience визнана компанією з кращою репутацією на ринку насіння та агрохімії

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience визнана компанією з найкращим управлінням корпоративною репутацією в українському рейтингу «Репутаційні АКТИВісти 2024» в номінації «Агросектор – постачальники агрохімії та насіннєвого матеріалу». Автор рейтингу – агенція PR-Service, яка вже вдев`яте оцінює результати компаній з управління корпоративною репутацією у профільних номінаціях.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Третій рік поспіль Corteva отримує від журі, серед яких представники органів державної влади, галузевих друкованих медіа та онлайн-проєктів, галузевих та інвестиційних об’єднань, а також громадських організацій, максимальні бали за ґрунтовну та відкриту роботу PR-відділу. Експерти високо оцінюють позитивну реакцію цільових аудиторій на PR-активність компанії, наявність у компанії стратегії антикризового реагування, креативність та системну роботу з проєктами з корпоративної соціальної відповідальності та ініціативи з донесення їх результатів до суспільства.

Corteva Agriscience відповідально ставиться до своєї репутації на ринку, неухильно дотримуючись цінностей, які декларує. Вже на початку повномасштабної війни, яку розв’язала росія, компанія вийшла з ринків росії та білорусі і чітко доносить свою проукраїнську позицію громадськості та фермерам, що є одним з ключових репутаційних повідомлень Corteva в Україні. 

Corteva активно комунікує через засоби масової інформації важливість виходу з країн-агресорів та неприпустимість фінансування воєнних дій. Основна діяльність компанії спрямована на роботу з фермерами і Corteva робить все залежне, щоб забезпечити їх доступ до сучасних інновацій та передової генетики, пропонуючи у співпраці з банками програми кредитування за зниженими ставками. Минулого року Corteva передала сільгоспвиробникам постраждалих регіонів насіння кукурудзи, соняшнику та озимого ріпаку бренду Pioneer® за програмою співпраці з Фондом Говарда Г. Баффета. Загалом з початку повномасштабної війни компанія спрямувала на підтримку фермерів та допомогу постраждалим та евакуйованим українцям та забезпечення продовольчої безпеки громад понад 2 млн дол. США. Минулого року за потужний внесок компанії в підтримку українців та розвиток політики корпоративної соціальної відповідальності Corteva отримала відзнаку Business Hero («бізнес-герой») від Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА). 

Окремим напрямком є комунікація необхідності продовжувати підтримку жінок-фермерок з сільської місцевості, які є вагомим рушієм розвитку громад та їх продовольчої безпеки, але які протягом повномасштабної війни опинилися у вкрай вразливому стані. Опікуючись ними, Corteva продовжує інноваційну навчально-грантову програму для жінок-фермерок з сільської місцевості TalentA – зокрема в 2023 році навчання пройшли рекордні 134 фермерки, а чотири переможниці грантового конкурсу з різних регіонів України розділили грантовий фонд в понад 1 млн грн.

«Повномасштабна війна залишається суттєвим викликом для репутації всіх компаній, адже кризова ситуація такого масштабу перевіряє на відповідність заявленим цінностям всі дії та заяви компанії. Відмова працювати з російським ринком залишається вагомим репутаційним важелем, який з часом стає все більш важливим. Corteva одразу чітко підкреслила свою позицію та заявила про вихід з ринків росії та білорусі. Попри загальноекономічні виклики, ми міцно тримаємо ринкові позиції і маємо зростання попиту на наше насіння та засоби захисту рослин, що свідчить про збільшення кількості фермерів, які обирають співпрацю з відповідальним виробником», – говорить Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі Corteva Agriscience.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь