Добродія Фудз передала близько 1150 упаковок безглютенових пластівців WOWOATS для членів Української Спілки Целіакії

Вже вкотре «Добродія Фудз» у рамках гуманітарного проєкту разом з Українською Спілкою Целіакії та за підтримки Canada-Ukraine Foundation передала близько 1150 упаковок безглютенових вівсяних пластівців WOWOATS членам спілки. Гуманітарна допомога знову ж таки буде направлена до сімей, які виховують дітей із целіакією чи непереносністю глютену та які опинилися у важкому становищі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз «Добродія Фудз».

Для «Добродія Фудз» це не лише можливість популяризувати споживання безглютенових вівсяних пластівців серед українців, але й забезпечити діток корисною продукцією, яка допоможе покращити їхнє здоров’я та полегшити доступ до продуктів, необхідних у щоденному раціоні.

Нагадаємо, що «Добродія Фудз» є першою та єдиною сертифікованою компанією в Україні серед виробників безглютенових вівсяних пластівців.

Ще на початку 2022 року компанія успішно пройшла міжнародний аудит та отримала Сертифікат про відповідність продуктів харчування стандарту AOECS (безглютеновий стандарт для виробників безглютенової продукції). У 2023 році сертифікат був підтверджений.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь