Фермерам з прифронтових та деокупованих областей, яким не вистачило насіння кукурудзи, пропонують отримати насіння соняшнику

Через велику кількість бажаючи отримати насіння кукурудзи у межах ініціативи AGRI-Україна від USAID, донорська допомога безкоштовним насінням була швидко вичерпана. Тому компанія «Лідеа Україна» прийняла рішення надати додаткове насіння із доступних наразі запасів. Цього разу насіння соняшника.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз USAID АГРО.

Допомога буде запропонована аграріям, які раніше подавали заявки через Державний аграрний реєстр на одержання насіння кукурудзи, але яким не вистачило посівних одиниць цієї культури. 

Зокрема, це агровиробники, що обробляють від 5 до 500 га у Дніпропетровській, Київській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях. Кожен фермер, якому не вистачило насіння кукурудзи, зможе отримати до 40 посівних одиниць соняшника. При цьому подавати нову заявку до Державного реєстру не потрібно, організатори самі контактуватимуть з пропозицією до тих, хто подавали заявки.

Загалом компанія «Лідеа Україна» через Програму USAID АГРО за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України передасть аграріям із найбільш постраждалих від війни областей 2858 посівних одиниць насіння соняшника. Організацію його доставки забезпечить Всеукраїнська асоціація громад, реалізуючи за сприяння Програми USAID АГРО проект «Згуртовані громади». 

Завдяки цій ініціативі агровиробники із прифронтових та деокупованих регіонів зможуть виростити та поставити на ринок щонайменше 24 тис. тонн соняшника. За попередніми прогнозами, врожай, зібраний із безкоштовно наданого насіння, принесе аграріям приблизно 360 млн грн. виторгу, що сприятиме відновленню агровиробництва в постраждалих від війни громадах. 

Нагадаємо, нещодавно в межах ініціативи AGRI-Україна від USAID, компанія «Лідея Україна» передала 3 362 посівні одиниці насіння кукурудзи. Їх отримали фермери прифронтових громад Донеччини, Миколаївщини, Херсонщини та Запоріжжя. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь