Японія виділить $106 млн для відновлення України

Японія має намір виділити Україні 15,8 мільярда єн (106 мільйонів доларів США) допомоги для відновлення країни у семи сферах. Офіційно про рішення оголосять під час спільної конференції у Токіо.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на censor.

На конференції зокрема будуть присутні прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та голова Федерації бізнесу Японії (Keidanren) Масакадзу Токура.

Очікується, що уряди двох країни домовляться про участь Японії у післявоєнній відбудові України та підпишуть понад 10 меморандумів про співпрацю на українсько-японській конференції, яка відбудеться 19 лютого у Токіо.

Згідно з інформацією джерел, допомога Японії у розмірі 15,8 мільярда єн буде використана для надання обладнання для розмінування та тимчасових мостів. Також Японія виділить кошти на розширення сільського господарства, поліпшення гуманітарної ситуації, біотехнології та вдосконалення промисловості, інформаційні технології, а також посилення управління та антикорупційні заходи, зазначили джерела.

Водночас меморандуми про співпрацю Японії та України, які будуть підписані на конференції, стосуватимуться медичного обслуговування, кібербезпеки та проєктів вітрових електростанцій.

Очікується, що на зустрічі буде підписана угода про усунення подвійного оподаткування для компаній, які ведуть бізнес в Україні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь