Клімат змінюється. Ми змінюємось швидше

Перша палета відвантажується з заводу

Наприкінці 2018 року Dr. Alvin Alexander (нині – головний науковий радник UniferX) прийшла в голову геніальна ідея. Вона полягала в створенні передового типу біопротектора, який би підвищив адаптивність рослин до зміни клімату за допомогою біостимуляції на основі нового механізму дії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз UniferX.

В 2018-2019 роках ми в UniferX розробляли продукт на основі винаходу Dr. Alexander. Процес розпочався з лабораторних досліджень, потім ми перейшли до експериментів у кліматичній камері та польових випробувань, які продемонстрували практичну ефективність нового механізму. Після успішної перевірки ефективности інноваційного механізму в реальних умовах, UniferX подала заявку на всесвітній патент на цей винахід.

Відтоді під брендом BETINO(R), заснованим на винаході Dr. Alexander та UniferX, була розроблена лінійка біопротекторів/біостимуляторів і комбінованих продуктів для живлення рослин+біостимуляції. Після багатьох років успішної перевірки на різних культурах у всьому світі, у різних природних і кліматичних умовах, на чотирьох континентах, включаючи Північну та Південну Америку, Європу та Австралію, нарешті, на початку 2024 року перші продукти готові вийти на ринки деяких країн.

Ця серія є високоефективною. Для фермерів це потужний інструмент захисту посівів в умовах зміни клімату та зростання частоти екстремальних погодних явищ, які спричиняють абіотичний стрес у посівах. Крім того, продукти на 100% відповідають вимогам органічного землеробства за всіма суворими критеріями не лише Регламенту Європейського Парламенту і Ради (ЄС) про органічне виробництво й маркування органічних продуктів, але й численних незалежних органічних організацій із ще більш суворими рекомендаціями, таких як Demeter International.

BETINO(R) – потужний «флагман» нової біолінійки UniferX – можна використовувати як у традиційному землеробстві, так і в органічному. «Біолінійка», створена на основі Betino як комбінація біопротекторів та поживних елементів, також чудово доповнює наш основний бізнес із суспензіями WUXAL(R) для традиційного сільського господарства.

Ми раді повідомити, що цього тижня на заводі нашого виробничого партнера Reininghaus-Chemie GmbH & Co. KG в Ессені було виготовлено першу комерційну партію BETINO(R), і вона вже готова до відвантаження. Першими ці продукти отримають фермери Німеччини, України та Киргизстану. 

BETINO(R) і всі продукти біолінійки винайдені, розроблені і виготовлені у Німеччині.

Ми щиро вдячні доктору Бергаузу, пану Шнайдерсу та всім працівникам Reininghaus за цей успішний початок і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю! Більше новин про BETINO(R) з’являться незабаром.

Перша партія BETINO(R) виробляється на заводі Reininghaus в Ессені

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь