Контінентал закінчив посадку картоплі та сівбу ярих культур

Контінентал Фармерз Груп закінчила посадку картоплі та завершила посів ярих культур на своїх полях. Загалом частка всіх ярих у посівній структурі компанії на 2024 рік сягнула 94 тис. га.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Контінентал Фармерз Груп.

Найбільші площі засіяли соєю — 46,68 тис. га, і кукурудзою — 28,83 тис. га. Соняшник у Контінентал займає цьогоріч 13 тис. га, цукровий буряк — 3,26 тис. га, а картопля — 1,8 тис. га.

Зараз у Контінентал оцінюють розвиток ярих культур як добрий і очікують планової густоти сходів. На ранніх перших посівах, зокрема — цукрового буряку, не зважаючи на погіршення погодних умов в середині квітня, зауважують високу польову схожість та гарну дружність сходів. Наразі перед виробничим напрямком компанії стоїть головне завдання — якісно виконати захист й догляд культур та реалізувати закладений під час посіву потенціал.

«Цьогорічна посівна особлива передусім погодними умовами, адже тепло настало дуже рано. Вже наприкінці березня ґрунт був нетипово добре прогрітий і достатньо вологий. Тому на початку квітня ми вже мали належну стиглість ґрунту та оптимальні умови для початку посівної кампанії, і це, мабуть, уперше західноукраїнські регіони змогли стартувати з весняним посівом швидше, ніж більш східні, — коментує Костянтин Шитюк, операційний директор Контінентал Фармерз Груп. — Зі свого боку за рахунок якісної підготовки до сезону, ще до настання похолодань і дощів ми змогли забезпечити дуже високу продуктивність робіт і належну якість посіву, тому тимчасове погіршення погоди посеред посівної не вплинуло на темп кампанії. Загалом усі заплановані площі ми засіяли в агрономічно оптимальні терміни, завершували посівну соєю та посадкою чипсової картоплі».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь