Користь гречаних пластівців для організму

Сьогоднішній динамічний ритм життя зробив продукцію швидкого приготування одним із найкращих наших помічників. Особливо це стосується каш, адже вони є джерелом необхідних організму вуглеводів, мінеральних елементів та вітамінів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Добродія Фудз.

Одною із популярних каш серед українців є гречана. На її основі виготовляються гречані пластівці, які швидко готуються, мають приємний смак і зберігають користь крупи.

Секрет виробництва такої продукції полягає в обробці на спеціальному обладнанні, яке розрізає зерна на пластинки та пресує. В результаті процедури ми отримуємо дієтичний гречаний продукт, який зберігає корисні властивості.

Ще один цікавий факт – глікемічний індекс гречаних пластівців складає 40. Цей низький показник підійде для тих споживачів, які страждають на діабет або дбають про фігуру.

Також гречані пластівці корисні при проблемах із травленням, адже впливають на очищення організму від токсинів, шлаків, нормалізацію процесу метаболізму, зниження ймовірності виникнення каменів у жовчному міхурі з-за високого вмісту клітковини.

Експерти Добродія Фудз зазначають, що у гречці міститься дуже багато заліза. Цього елементу в продукті навіть більше, ніж в яловичині та телятині. Тому гречані пластівці можна вживати при анемії і для запобігання виникнення даного захворювання.

Завдяки вітамінно-мінеральному комплексу вони рекомендовані до вживання не лише при певних хворобах, але й з метою зарядитися енергією на весь день. І що важливо – без шкоди для фігури.

Подібний прийом їжі підніме настрій, зміцнить здоров’я, поліпшить загальне самопочуття організму без шкоди для нього.

До речі, нещодавно продуктовий портфель ТМ Добродія розширився за рахунок збільшених порцій каш швидкого приготування на основі гречаних пластівців з оригінальними смаками. Для гурманів додали не лише улюблені сири, а й трюфель.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь