КВС-УКРАЇНА вводить в експлуатацію другу лінію насіннєвого заводу у Кам’янці-Подільському

ТОВ «КВС-УКРАЇНА» 22 лютого 2024 року отримало сертифікат від Державної Інспекції Архітектури та Містобудування України про введення в експлуатацію другої лінії насіннєвого заводу у м. Кам’янець-Подільський.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз КВС-УКРАЇНА.

Будівельні роботи з розширення виробництва, що збільшить виробничі потужності до рівня 700 тисяч посівних одиниць кукурудзи за сезон, були закінчені у грудні 2023 року. Загальна інвестиційна сума проєкту становила близько 35 мільйонів євро з моменту початку його реалізації, тобто з 2015 року.

Це розширення повторює першу фазу будівництва, включаючи приймальний вузол, хаскерні столи, спеціалізовану сушарку, вузол обмолоту, лінію з доробки насіння та необхідну кількість складів. Друга лінія включає передові технології від PETKUS та побудована завдяки співпраці з KESZ UA Holding в якості Генерального Підрядника та DELTA Ukraine, яка забезпечує супроводжувальний контроль та технічний нагляд за веденням будівництва.

Як і зазначалося раніше, рішення щодо розширення будівництва пов’язане із визнанням Європейським Союзом еквівалентності для насіння, вирощеного в Україні та розширенням можливостей ТОВ «КВС-УКРАЇНА». Починаючи з осені 2021 року, компанія успішно експортує насіння на ринки ЄС, закріплюючи насіннєвий завод у Кам’янці-Подільському як невід’ємну частину європейської виробничої мережі KWS.

Про компанію KWS
Компанія KWS є однією з провідних світових селекційних компаній. Понад 5 000 співробітників у понад 70 країнах сформували чистий прибуток у розмірі близько 1,8 мільярда євро у 2022/2023 фінансовому році. Компанія з традиціями сімейної власності, KWS працює незалежно вже понад 165 років і спеціалізується на селекції рослин, виробництві та продажу насіння кукурудзи, цукрових буряків, зернових, овочів, ріпаку та соняшнику. Компанія KWS використовує передові методи селекції рослин для постійного підвищення врожайності аграріїв та стійкості рослин до хвороб, шкідників та абіотичного стресу. З цією метою минулого фінансового року компанія інвестувала понад 300 мільйонів євро у дослідження та розробки.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь