Мінагрополітики засудило знищення зерна польськими протестувальниками

Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило заяву, в якій рішуче засуджує навмисне знищення українського зерна польськими протестувальниками на українсько-польському кордоні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Мінагрополітики.

«Ми уважно спостерігаємо за ходом розслідування даного інциденту, очікуємо на швидке встановлення та покарання винних. 

Ми розуміємо, коли  польські фермери відстоюють свої інтереси в цивілізований спосіб.  Але цей випадок знищення української пшениці не має нічого спільного з мирними протестами ані з юридичної, ані з моральної точки зору», – йдеться в заяві.

Мінагрополітики нагадало, що вже два роки повномасштабного вторгнення українські аграрії працюють під постійними ворожими обстрілами, зазнають величезних збитків. Вони здобувають це зерно надзвичайно важко і  часом ціною свого життя.

Міністерство аграрної політики та продовольства запрошує польських фермерів до України пересвідчитися, в яких умовах зараз працюють українські аграрії. 4 мільйони малих фермерів в Україні готові поділитися своїм досвідом з польськими колегами.

«Також хочемо висловити щиру вдячність полякам, які допомагали і продовжують допомагати українському народу в цей важкий для нас час. 

Окремо хочемо зазначити, ми абсолютно впевнені, що такі випадки не зможуть вплинути на нашу спільну боротьбу і на велику підтримку польського народу, яку ми відчуваємо протягом 2 років у війні проти російського загарбника», – зазначили в Мінагрополітики.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь