Микола Сольський пояснив, в чому його підозрює НАБУ

Микола Сольський

Міністр агрополітики Микола Сольський роз’яснив інформацію з приводу підозри у заволодінні державною землею на 291 млн грн та спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Мінагрополітики.

Він пояснив, що події, щодо яких НАБУ повідомила йому про підозру, стосуються періоду 2017-2018 років, тобто періоду, коли він був адвокатом та не був ані Міністром аграрної політики та продовольства України, ані Головою Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Обставини семирічної давнини стосуються спору між державними підприємствами та фізособами, зокрема військовими АТО за землі, які були надані останнім у володіння відповідно до закону.

«Спори вирішуються судами, в тому числі  Верховним судом, і як мені відомо, на сьогоднішній день ряд рішень констатують  відсутність права держпідприємств на землі, які, ймовірно, має на увазі НАБУ. 

Зі свого боку гарантую максимальну відкритість для встановлення істини, але і в цьому немає потреби – всі дані відкриті для правоохоронців, а докази та аргументи сторін перебувають на розгляді судів», – заявив Міністр.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь