НІБУЛОН отримав 12,8 млн євро від Експортно-інвестиційного фонду Данії

Фінансування відбулось у межах соціальної програми данського інвестиційного фонду, створеного для України. Про її запуск було оголошено у травні минулого року під час Українського інвестиційного форуму в Копенгагені. Програма фінансуватиме проєкти із залученням найкращих данських технологій та інноваційних рішень і буде доступною як для державного, так і приватного секторів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Nibulon.

«Ми вдячні данським партнерам, що підтримують український бізнес, який зараз в умовах війни працює не завдяки, а всупереч. Нам справді життєво необхідно все більше таких позитивних сигналів як переконливих прикладів для наслідування. Тільки в такий спосіб ми зможемо якомога швидше відбудувати Україну», – зазначила Ірина Левківська, фінансова директорка компанії «НІБУЛОН».

Фінансування спрямують на придбання 74 одиниць сучасної сільськогосподарської техніки.

«Я дуже радий, що ми підписали першу кредитну угоду від фонду, створеного для України. 12,8 млн євро виділено «НІБУЛОНу» для придбання 74 одиниць нової сільськогосподарської техніки. Фінансування допоможе компанії збільшити врожайність зернових за рахунок модернізації сільгосптехніки та зміцнити довгострокове фінансове становище компанії. Кредит важливий як для України загалом, так і для «НІБУЛОНу» зокрема. В EIFO ми пишаємося тим, що можемо зробити невеликий внесок у величезну роботу з відновлення, яка чекає на Україну і яка наразі є однією з найважливіших справ для її громадян. Ми з нетерпінням чекаємо на майбутню співпрацю з «НІБУЛОНом» та іншими українськими й данськими компаніями, які працюють в Україні», – сказав Педер Лундквіст, генеральний директор EIFO, підписавши кредитну угоду в укритті Міністерства фінансів України під звуки повітряної тривоги над Києвом. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь