НІБУЛОН отримав від USAID генератори для зберігання та перевалки зерна

НІБУЛОН отримав три потужні генератори для зберігання та перевалки зерна від Проєкт USAID «Економічна підтримка України». Вони доставлені на філії компанії – «Бессарабська» (Одеська область), «Вітове» (Черкаська область) та «Скороходівська» (Полтавська область).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Nibulon.

Саме ці філії не мають систем резервного живлення, що на фоні енергетичної кризи, спричиненої обстрілами росії, створює додаткові ризики. Генератори AKSA потужністю 420 кВт повністю забезпечать роботу кожної філії у випадку знеструмлення, дозволять проводити сушку зерна навіть за умов відсутності електрики та дозволять продовжити логістичні процеси зі зберігання та відвантаження зерна.

Об’єми одночасного зберігання зерна на філіях «Скороходівська» та «Вітове» складають 75 600 і 76 000 тонн відповідно. «Бессарабська» філія розрахована під перевалку зерна на водний транспорт потужністю 300 000 тонн щомісяця.

«Вважаємо, що разом із вирішенням нагальних проблем з енергією через використання генераторів потрібно налагоджувати локалізацію виробництва вітрогенерації в Україні. Так, наразі суднобудівна галузь залишається без замовлень, при цьому має значний потенціал у будівництві башт і рам вітряків. Компанія вважає вітрогенерацію перспективним напрямом забезпечення енергетичної безпеки в Україні та збереження/створення робочих місць», – йдеться в повідомленні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь