Нідерланди відкриють в Україні демонстраційний центр картоплі

Проєкт Agrico «Rebuilding Potato Ukraine» створить українсько-нідерландський демонстраційний центр кліматично розумної картоплі, який переломить негативні тенденції в ланцюжку створення вартості картоплі. Це сприятиме продовольчій безпеці та стане основою для сталого економічного розвитку. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на potatopro.com.

Проєкт Agrico «Rebuilding Potato Ukraine» фінансується за рахунок Ukraine Partnership Facility (UPF), програми від the Netherlands Enterprise Agency на замовлення Міністерства закордонних справ Нідерландів. 

Центр буде зосереджений на виробництві картоплі та навчанні українських фермерів. Інвестиції будуть зроблені в інфраструктуру крапельниці, холодильну камеру та обладнання. Освітній компонент охоплюватиме різні аспекти, такі як методи вирощування, поводження з обладнанням, управління холодильними складами, відновлюване землеробство та бізнес-кейси. Близько 3000 фермерів, у тому числі понад 60% жінок, будуть навчатися як фізично в демонстраційному центрі, так і дистанційно за допомогою цифрових засобів.

Демо-центр кліматично розумної картоплі дозволить українським малим і середнім фермерам вирощувати столову картоплю для місцевого ринку. Загалом вони вироблятимуть 53 млн кг картоплі на рік.

«Ми дуже вдячні за цю ініціативу Міністерства закордонних справ Нідерландів. Цей проект дає нам перспективу та надію на майбутнє».Нік Гордійчук», – сказав директор «Агріко Україна».

Проєкт узгоджується з цілями політики України та Нідерландів і сприяє досягненню принаймні семи Цілей сталого розвитку (ЦСР), включаючи нульовий голод, стале економічне зростання та боротьбу зі зміною клімату.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь