На Харківщині заміновано понад 570 тис. га сільгоспземель, – ОВА

У Харківській області залишаються замінованими понад 1,2 млн гектарів земель, з них понад 570 тис. гектарів – ділянки сільськогосподарського призначення повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на kharkivoda.

«Вкрай важлива ініціатива для наших агровиробників, адже Харківська область залишається найзабрудненішою вибухонебезпечними предметами. Фактично або потенційно заміновано понад 1,2 млн гектарів земель, з них понад 570 тис. гектарів — саме ділянки сільськогосподарського призначення», – розповів Олег Синєгубов. 

Кабінет Міністрів України затвердив для аграріїв 80% відшкодування вартості послуг державних та приватних операторів протимінної діяльності. Йдеться як і про власні земельні ділянки сільськогосподарського призначення, так і орендовані.

Начальник ХОВА підкреслив, що запроваджене рішення має дати поштовх до розвитку галузі – збільшити кількість гуманітарних саперів і нових машин для розмінування. Цьогоріч на відповідну програму компенсації витрат у держбюджеті вже закладено 3 млрд грн. Вартість послуги визначається на відкритих торгах в системі Prozorro.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь