На Житомирщині держреєстратор незаконно перереєструвала понад 200 га землі

За процесуального керівництва Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури держреєстратору повідомили про підозру у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчиненої особою, яка має право доступу до неї, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 362 КК України).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Житомирської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що начальниця відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень сільської ради Житомирського району незаконно, без відома орендаря, перереєструвала значний масив землі на інше приватне товариство.

Сільгосппідприємство тривалий час, на підставі договорів з власниками  земельних ділянок, користувалося сільгоспугіддями. Аграрії займалися вирощуванням зернових культур.

У серпні 2022 року підозрювана використала свій індивідуальний ключ, несанкціоновано зайшла в електронну базу даних Держреєстру, внесла недостовірні відомості та змінила орендаря 72-х земельних ділянок.

Унаслідок цього протиправно, поза волею самих власників ділянок, понад 200 га землі сільгосппризначення вартістю майже 3 млн грн перейшли у користування новому орендареві – приватному товариству.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь