На Львівщині вже зібрали 228 тис. тонн овочів

Овочівники Львівщини зібрали урожай з 40% посіяних площ овочевих культур. Станом на кінець серпня господарствами усіх категорій вже зібрано понад 228 тис. тонн овочевих культур з площі 17,3 тис. га.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

На Львівщину припадає близько 11,5% від валового виробництва овочевих культур в Україні. Понад 95% виробництва овочів  в області сконцентроване в руках господарств населення.

Площі посіву овочевих культур відкритого грунту в області у поточному році по всіх категоріях господарств збільшились на 1% порівняно з минулим роком і складають 43,5 тис. га. У промисловому виробництві під овочами задіяно 2 тис. га, площі збільшені на 17,6%. Зокрема, в порівнянні з попереднім роком сільськогосподарські виробники збільшили площі під  цибулею – на 20 %, капустою всіх видів – на 20,5%, морквою – на 23,3%, буряком – на 9,4%.

«Частка комерційного виробництва овочів в області залишається відносно невеликою, тому ми вже впродовж трьох років стимулюємо її шляхом відшкодування з обласного бюджету вартості високорепродукційного сертифікованого насіння. Цього року на даний напрям було скеровано понад 1,4 млн. грн, з яких  29 суб’єктів підприємництва овочівництва отримали понад 1,1 млн. грн відшкодування», – прокоментувала Тетяна Гетьман, директорка департаменту.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь