На ринку соняшника можливе спекулятивне зростання цін, – аналітики

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 30 січня – 05 лютого.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня ціни по Україні на кукурудзу трималися в стабільному діапазоні, проте прослідковувалося незначне зниження на експортному напрямку, яке зумовлено більшою пропозицією. Ціни на продовольчу пшеницю відображали висхідний тренд, а фуражна – трималася на попередніх рівнях. Підтримку цінам надавав дефіцит пропозицій пшениці.

«За тижневим прогнозом ціни на зернові будуть залишатися у сформованих діапазонах, а на ринку олійних спостерігатиметься тиск на вартість з боку виробників. На ринку соняшника можливе спекулятивне зростання через спрощення умов експорту до Болгарії, проте воно не буде тривалим», – зазначають аналітики УУБ.

На світовому ринку минулого тижня ф’ючерси на зерно залишалися в стабільних діапазонах, тоді як олійні культури перебували під низхідним трендом, зокрема через зниження цін на соєву олію. Увага ринку прикута до прогнозів погоди в Південній Америці, які не показують жодних ознак покращення в найближчі тижні.

«Вирішальним фактором для кукурудзи можуть стати підтверджені втрати врожаю в Південній Америці, необхідні для виклику спекулятивного короткострокового покриття у найближчі місяці. На ринку пшениці скорочення посівних площ озимої в США та потенційні помірні втрати врожаю,стануть ключовими факторами ціноутворення. Вартість соєвих бобів залежатиме від урожайності бразильської кукурудзи Сафрінья», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь