На росії не вистачає робітників – огірки з теплиць везуть на звалище

На тлі багаторічного масового субсидування тепличної галузі росії, місцеве виробництво тепличних овочів зростало досить високими темпами. Однак такий підхід до бізнесу, на тлі агресивної політики країни щодо своїх сусідів та країн Євросоюзу, а також зростання та підтримки державою відверто расистських та нацистських настроїв у країні, призвів до вельми плачевних результатів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

На тлі зростаючої ксенофобії по відношенню до інших національностей багато трудових мігрантів, які працювали в росії, виїхали з країни. Крім того, багато росіян теж залишили свою країну, побоюючись призову в армію для війни проти України або ж як незгоду із загарбницькою та репресивною політикою російського режиму. Також багато росіян уже загинули на війні проти України. Тому і робочих рук і споживачів у країні поменшало, що негативно вплинуло на місцеву тепличну галузь.

У мережі з’явилося відео, на якому людина знімає звалище у луховицькому районі підмосков’я із сотнями тонн свіжих тепличних огірків. Той, хто знімає, стверджує, що це результат дефіциту робочих рук для сортування та пакування тепличних овочів, які місцеві тепличні комбінати змушені викидати на звалище.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь