Нові можливості фінансування для фермерів із земельним банком до 500 га

В Україні проходить широкомасштабна інформаційно-просвітницька кампанія про новий механізм з розширення доступу до фінансування для малих фермерів із земельним банком до 500 га.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз IFC.

Мета цієї компанії полягає у підвищенні обізнаності малих фермерів про нові можливості із залучення кредитного фінансування, що з’являються у зв’язку з початком роботи Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Дрібні агровиробники мають можливість отримати кредит у банку як для капітальних інвестицій, зокрема для купівлі сільськогосподарської землі, так і для поповнення обігових коштів під гарантії Фонду. Окрім того, даний механізм можна поєднувати із державною програмою «5-7-9».

Завдяки роботі Фонду у малих агровиробників є можливість отримати фінансування при недостатньому рівні застави або збільшити об’єм такого фінансування. Такий підхід може допомогти задовольнити потребу в додаткових фінансових ресурсах для підтримки та розвитку бізнесу.

Кампанію здійснює Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Європейської комісії, Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) спільно з виконуючим партнером ТОВ «Агріаналітика» у всіх регіонах України. 

За додатковою інформацією про захід у вашому регіоні, а також про деталі фінансування під гарантії Фонду можна дізнатись у Департаментах агропромислового розвитку місцевої ОВА, на сайті Фонду або на сайті ТОВ «Агріаналітика».

Про Фонд
Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві (Фонд) розпочав свою роботу завдяки співпраці Європейського Союзу, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Світового банку. Фонд є небанківською фінансовою установою, засновником якого наразі є держава в особі Кабінету Міністрів України. Статутний капітал Фонду сформований за рахунок держави, та буде збільшуватись за рахунок грантів, що надходять від міжнародних організацій, а також від приватних інвесторів. Фонд надає гарантії українським банкам-партнерам, які кредитують малих агровиробників. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь