«Поділля Овочі» за два роки відкрили 42 теплиці

Після повномасштабного вторгнення дипломований біолог Едуард Мальченко був змушений переїхати з дружиною з Херсонщини на Поділля. І вже в травні 2022 року розпочав реалізовувати свій бізнес-план зі встановлення першої теплиці. У червні їх було вже одинадцять.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці «Хлібодар Поділля».

Перший урожай на новому у всіх значеннях місці дали огірки та помідори. Окрім вирощування та збору, треба було думати і про ринок збуту продукції А ще – про розвиток та розширення бізнесу: на тому, що досягнув, Едуард не думав зупинятися.

На сьогодні його ТОВ «Поділля Овочі» – це 42 теплиці та 12 гектарів, на яких вирощують городину. Безперечно, з таким об’ємом роботи самостійно не впоратись: в господарстві працюють жителі навколишніх сіл та міста.

Основні культури – редис, помідори, огірки, капуста, перець. Продукцію Едуард реалізовує на ринках та в супермаркетах обласних центрів і столиці.

Розуміючи потребу оснащення тепличного господарства обладнанням, яке б сприяло економії затрат та фокусуванні саме на вирощуванні продукції, ТОВ «Поділля Овочі» взяло участь у конкурсі грантів «Курс на Незалежність» і перемогло! Завдяки грантовому обладнанню вдалося автоматизувати теплиці та збільшити врожайність і мінімізувати ризики при вирощуванні городини.

«Від «Курсу на Незалежність» ми одержали обладнання, яке дійсно було потрібне і яке вже працює, приносячи результати. Дякуємо за таку підтримку», – говорить Едуард Мальченко.

Довідково. Конкурс грантів «Курс на Незалежність» організований Astarta-Kyiv спільно з Урядом Німеччини – Федеральним Міністерством економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецьким банком розвитку DEG та Благодійним фондом «Повір у себе».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь