Польща посилює перевірки агропродукції на кордоні з Україною

Міністр сільського господарства і розвитку села Польщі Чеслав Секерський анонсував посилення контролю й активізацію перевірок української агропродукції, пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

Про це в міністерство сільського господарства і розвитку повідомило в мережі X, зазначивши, що міністр Секерський зараз інспектує пункти пропуску на польсько-українському кордоні.

«Надмірний імпорт сільськогосподарської продукції з України, яка не відповідає виробничим вимогам ЄС, загрожує конкурентоспроможності польського сільського господарства», – наголошує міністерство.

Як повідомило міністерство в іншому дописі, в межах інспекції сільськогосподарської продукції з України міністр відвідав пункти пропуску «Медика» і «Корчова».

Під час відвідання пунктів пропуску міністр зустрівся також з представниками організації аграріїв «Обмануте село», яке раніше блокувало дорогу поблизу пункту пропуску «Медика-Шегині».

Нагадаємо, що польські фермери оголосили загальнонаціональний страйк із блокадою доріг та прикордонних пунктів пропуску. Страйк планують розпочати 9 лютого.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь